COLOR:
tato co je najnovsie pridana si uz ani nepamatam v com, ale d3k0vi som ju posielal uz davno (btw, aj podla mna vyzera dost otrasne - skusim ju prerobit).
medzicasom som ostatne schemy zacal robit v corel draw ... ale myslim este nie su vsetky uverejnene
tato co je najnovsie pridana si uz ani nepamatam v com, ale d3k0vi som ju posielal uz davno (btw, aj podla mna vyzera dost otrasne - skusim ju prerobit).
medzicasom som ostatne schemy zacal robit v corel draw ... ale myslim este nie su vsetky uverejnene
Ale mne sa na 5 a 1 K2ky vzdy pacili !
Martin
Měl jsi smůlu, že si chytnul ten nejstarší Citybus,
kdyby jsi se býval ozval vzal bych tě do garáží, kde
by jsi si mohl prohlédnout všechny typy vozů. I sednout si třeba za volant. Ale kdyby jsi viděl,
ty nejnovější Renaulty z letoška, tak by si se divil
jak se změnily oproti tomu z roku 1996. Jsou fakt
parádní!