Reply on: Petto #257588:
Aj v špičke jazdí L37 úsek Patrónka - most SNP poloprázdna. No a hlavne vďaka zápcham nespoľahlivo vo vláčikoch.
len hold .. niekomu vadí zvuk motorov ...
/a Tie meskania najma doobeda by uplne rozhodili grafikon
Miro