Ja som išiel minule po dlhej dobe v T6 a interiér naozaj otrasný, nie je vôbec starostlivosť o ich interiéry, ani len tie staré sedačky nie sú vymenené, voz bol samozrejme plný ľudí čo tiež znižovalo komfort. Určite treba porovnávať s ČR a brať si od nich príklad. Tam keď nastúpite aj do starej električky (je jedno či T3 alebo ešte T6 keď boli) interiér je oveľa ,,vymazlenejší", steny čisté natreté, sedačky čisté vytepované (podľa možností) okná čisté, gumové tesnenie na oknách v bezchybnom stave, kovové detaily dotiahnuté, voz uprataný a umytý. Jednoducho električka ako nová. Na Slovensku však nikto nepozerá na detaily. Taký je úzus, že ,,na dizajn a čistotu to nejazdí"... Takže tak... Buďte cestujúci radi, že sa odveziete, v čom to už je druhá vec...
keď som prvýkrát prišiel do Bratislavy a šiel som k Botanickej záhrade tak som stretol T3 na linkách 4/9 a T6 na linke 5 a proste odvtedy mám zaužívané to že T3 je stará
ale vtedy to tak bolo, teraz je situácia opačná ale stále sú pre mňa T6 lepšie... Škoda že sa upustilo od tej modernizácie či čo to malo byť alebo chceli urobiť pred cca 10 rokmi..
Andrej
Vies co prilaka substrat do MHD, aj ked existuju stare vozidla? Ked tie stare vozidla su dobre udrziavane, ciste, spolahlive, ked sa ludia do nich zmestia, a ked jazdia v atraktivnych intervaloch. Cela tato diskusia o obnoveni celodennej premavky T6 na ukor T3 po GO je na rovnakej urovni ako unifikovany nater, novy font, oblastne cislovanie, premenovane zastavky, nove oznacniky, a nove hlasenie. Robit z toho pekny PR sa sice da, ale neriesi to realne problemy co MHD ma, a neprilaka to novych klientov do MHD.