Reply on: 810zssk #242338:
Cena, povedal by som. A asi aj dodacia lehota, keď je niečo neštandard... "Optically there are almost no limits in the look folding bellows can have." https://www.hubner-group.com/en/products/gangway-systems/systems-for-articulated-buses/bellows/
Tým pádom ani žiadna multifarebná schéma by nefungovala, ale viem si predstaviť že by sa to vyrábalo čierne, to by vyzeralo pri tom nátere veľmi pekne. Ale zas možno komplikovalo údržbu, lebo na čiernom povrchu sa prípadné trhliny hľadajú ťažšie.
Aj preco, kazdu tu lamelku nepolepia reklamou.
Dnes sa tam bude moct posadit aj 18 rocny - doslova - chlapcek este. Ci?
Viko
Lebo áno, rozprávanie o tom, koľko si bolo treba odkrútiť na S5T pred prechodom na kamión sú pekné, ale realita v kontexte večného nedostatku vodičov nebývala taká ružová. Napríklad v bratislavskom ČSAD zvykli brigádovať chalani, ktorí si C-čko spravili na vojne, odvtedy náklaďák ani raz nevideli, a rovno ich poslali zaskakovať na cisterny a podobné veļké stroje vyžadujúce kus praxe a kumštu. Prečo to dnes, pri lepšej úrovni techniky a výučby má byť zrazu problém?