Reply on: Viko #237561:
No urcite tam neostanu 3 pruhy, norma to nedovoluje, kedze jeden trvaly pruh musi mat na danej ulici nieco cez 3 metre. A potom je otazka, ci na Gagarinke ostane bus+jazdny pruh, to cez KDI asi neprejde.
https://u.smedata.sk/blog/article/6/54/549116/549116_article_photo_ortc9vg_900x.png?r=28ad
(keďže vo svojom rodnom meste už veľa času netrávim)
N/A
Vždy sa mi páčila "bratislavská posadnutosť pohrebníctvom".