Reply on: samkoh #237282:
navštív Michalovce a pochopíš, prečo je kruháč 1000x lepšie riešenie križovatky ako semafóry ak je na neho priestor v okolí križovatky (na vybudovanie) a takisto uvidíš, že to ide aj s chodcami


a samozrejme nezriedka aj predtým... Čo si sa tým snažil naznačiť, že nemám autocentrické klapky na očiach?
Viko
Staromestská ide prekryť už dnes, ak prekonáme bizarnú pamiatkarsku dogmu, že hradby musia v celej dĺžke byť odhalené až pod pätu múru. A týmto klesaním by si nijako nezlepšil prechod zo Šafka a Panskej smerom na západ popod dnes dosť vysokú estakádu, práve naopak, do veľkej miery by si ho tou šikminou znemožnil.