Reply on: Petto #210746:
Esteze mam nakupene listky do zasoby - sakra. To ako ozaj ked si buduci tyzden este cvaknem stary listok, tak budem povazovany za cierneho pasaziera? Cely cas som si myslel, ze stare listky sa len prestanu predavat a budu platne aspon rok.
Da sa to niekde vymenit?
Joyki
Čas vo vlakoch je väčšinou správny náhodou!
Na obrazovkách už chodia EU-reklamy, posty, krátke rozprávky ovceSK, kde sa diskutuje o nástrahách internetu
pridali prestupové možnosti v žel.doprave aj MHD
správy
ZSSK-propagácie
fotky
Na žiadnej! žel. zastávke mimo BA nebola ani dnes zmienka o spustení IDS, proste vôbec nič. V jedinom vlaku bola aj mapka IDS, ale stále len tá záhorská.
Informačný systém už v niektorých vlakoch je nahodený, aby sa objavovalo číslo linky pred prvou stanicou v IDS. Okrem toho žiadny propagačný materiál aspoň pohodený na sedadlách, nikde nič.
No neviem, ako tento systém nabehne - niekde chápem, že personál to nezvládol, ale mohli si to nacvičovať už počas jesene, no ale napr. u ZSSK školenia boli len počas októbra. Ľudí toto odrádza, nabudúce si ani nebudú skúšať kúpiť si zónové lístky, kúpia si naďalej ZSSK-lístok a v BA DPB-lístok. Aj keď asi len dopravní fanatici dnes kupovali integrované, keďže len oni vedeli o štarte IDS.
Na busoch SL nech nerotujú zastávky nad cieľom, veď to vyzerá otrasne.
Vďaka dvojhodinového víkendového intervalu S60 celý podvečer/večer smerom do Bratislavy preplnený až napchatý. No nech žije kvalitný IDS BK.