Reply on: 810zssk #166248:
ty také nevieš, že tu majú pravdu iba "vyvolení"... ostatní máme smolu, nerozumieme, nevieme... Jednoducho nereaguj na také prispevky, lebo už dva dni tu čítam to isté, nerozumieš, nevieš... ide pieseň dokolaaa, dokolaaa... ? Re #166249 intony: mojkoo, ty si asi ešte nedostal faktúru odo mňa, žeee? To len budeš otvárať okále ? ? ?
tr3mp
Indukčná slučka ťa nezachytila, auto tiež neprišlo žiadne (je to málo vyťažený smer, naozaj niekdy nepríde aj 5 minút).
Chodník nevedie cez ostrovček, pri ktorom stojíš, ale je vzdialený štyri pruhy cez cestu a oddelený zvodidlom. Prebehnúť je nebezpečné, lebo neustále prechádza na striedačku prúd áut od Patrónky alebo od Lamača z diaľnice (poobedňajšia špička).
Naozaj ma zaujíma, čo by si v takomto prípade spravil. Predpokladajme, že auto nepríde naozaj dlho.
Mapa:
http://www.bing.com/maps/?v=2&cp=48.18033713914772~17.05878932029009&lvl=20&dir=0&sty=a&rtp=pos.48.18010133311162_17.058636675380136_near%20Harmincova%2C%20Bratislava%2C%20Bratislava%2C%20Slovakia___a_~pos.48.18054487267572_17.05896524598446_near%20Harmincova%2C%20Bratislava%2C%20Bratislava%2C%20Slovakia___a_&mode=D&rtop=0~0~0~&form=LMLTCC
Predpisy ignorujú rovnako chodci, cyklisti a vodiči. Prechádzanie na červenú je podľa mňa ešte typickejšie pre chodcov ako pre cyklistov (ja to nerobím ani pri prázdnej cesty, ako väčšina ľudí).
Takisto nie je problém nájsť pri žiadnej z uvedených skupín príklad porušovania predpisov: napr.: https://picasaweb.google.com/cyklokoaliciaba/SirsieCentrumDokumentacia#5605068638124622050
Vždy je to vecou prístupu jednotlivca, nie je správne povedať, že chodci, motoristi alebo cyklisti sú notorickí porušovatelia predpisov.