Reply on: Martin Fundárek #139224:
To je v poriadku, že sú aj takí, ktorí chcú ísť ďalej. Napríklad aj ja tak niekedy chodím, aj keď väčšinou už na bicykli. Ale mne ide len o to, že takýchto ľudí nie je toľko veľa a bolo by zbytočné zavádzať tam polhodinový interval, keďže by to skončilo ako L901 pred predĺžením do Hainburgu.
som počul v správach ževraj od Marca ma byť skúšobne spustená MHD zadarmo. A potom sa rozhodne či tak bude stále.
ear4
Cim viac citam o doprave v nasom meste, tym viac nechcem zit v nasom meste. Pravda, nahodou ma primator pravdu...
Nerozumiem celkom tomu, ze o co tu ide. Predsa elektricka chodi po povrchu, bezne vsade kde to je mozne, nie? V Raci rovnako ako vo Viedni ako v Prahe!!!
Preco by mala chodit pod povrchom, alebo po estakadach? V takom pripade by sa jednalo skor o nejaky variant 'metra', so vsetkymi nevyhodami ako mensi pocet a horsia dostupnost zastavok.
Mam taky dojem, ze cele to handrkovanie, aj okolo mosta, nie je ani tak dokazom totalnej neschopnosti mesta riesit jeden problem, ale cielenej taktiky mesta oddialit jedinu podstatnejsiu investiciu do vernej dopravy do nedohladna. Inac povedane, zda sa mi, ze Mesto Bratislava na cele s primatorom Durkovskym a KDH/SDKU bandou v mestskom zastupitelstne robi uz roky idiotov z obyvatelov a verejnosti. Skoda, ze im pomaha uz aj Petrzalka debilnymi snahami urobit metro z elektricky.