Off topic
Zdravim vsetkych,
Vie mi niekto poradit, akym spojom sa dostanem na Slavin? Aka to je zastavka?
Vdaka
Zdravim vsetkych,
Vie mi niekto poradit, akym spojom sa dostanem na Slavin? Aka to je zastavka?
Vdaka
či 3 konské gaštany od Márgit Figuli?
KLF
Inak brigadnik ma tu vyhodu, ze jazdi VSETKY linky a v podstate VSETKY typy vozov. Dokonca mozem jazdit jak za Krasnany, tak za Jurajov dvor naraz. To je vyhoda brigadnikov.