Reply on: Tramway #110240:
spojenie vtedy zabezpecuje L88 z Bulikovej. To je stale Ovstiste a oblast ulice Marie Sklodowskej to ma v prijatelnej pesej dostupnosti. Aj ked skutocne nerozumiem, kde je napisane, ze kazdy musi mat priame spojenie s centrom.
810zssk
"Mesto chce tiež, aby každé sídlisko malo priame prepojenie MHD do priemyselných zón na začiatku a konci pracovnej zmeny, do školských zón na začiatku a konci vyučovania a do uzlov vonkajšej dopravy - k železničnej a autobusovej stanici. Priame prepojenie MHD vyžaduje aj k Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta a na ostatné sídliská v meste pod Urpínom."
Taaakze je na case aby sme sa zlozili na prestahovanie celeho Ovsista niekam do Banskej Bystrice.