tento som už dávno nepočul, že "električka cez most v 2011" ?
http://www.bratislavskenoviny.sk/91194/doprava/stary-most-zacnu-rekonstruovat-koncom-roka-2009?web_user_id=889
http://www.bratislavskenoviny.sk/91194/doprava/stary-most-zacnu-rekonstruovat-koncom-roka-2009?web_user_id=889
S499.1023
Áno, sú aj nízke žaponské autá ale ja som hovoril o polohe za volanotm, nie o výške vozidla či podvozku.