Reply on: zakaznik #108664:
Nie je to kravina. Je to sposob aby sa platilo spravodlivo co by bolo pre Bratislavu velke + (ale zas pre taky vychod by to bola obrovska tarcha).
Bolo by to jednoduhsie pre studenta aj pre DPB (dostaval by to povedzme mesacne, naraz celu davku)..
Osobne som tiez hlasoval za ten navrh..
S499.1023
Mne je jedno, kde aká vlna kritiky sa zniesla, máš ty osobne niečo konkrétne?
Ja mám pocit, že vieš len prednášať ale konkrétne riešenia prinášať nie.