Reply on: Ike #106941:
tieto veci stvu aj mna.. a hlavne to PKO.. bol som tam par krat na filmovych festivaloch a malo to svoju atmosferu.. to uz nikto nenahradi.. bola to cast bratislavy a tak to malo aj ostat.. inak v "riecnom parku" by som nechcel byt ani ja.. este navyse k tebou vymenovanym dovodom to bude mat 14 podlazi, co je na mna osobne moc..
k restauraciam to iste.. vlastne v centre mesta su uz takmer iba drahe restauracie, takze nezostava nic ine len fast foody v poluse a auparku.. ?
Ike
to je paradox, ze clovek opusti BA a v kazdom meste, vacsej obci nie je probllem najst normalnu restauraciu... v centre BA len fastfoody, tie rychle pizze, ciny a pod...