ALL: ZAUJIMAVA ODPOVED PRAVNIKA NA OTAZKU CO ROBIT V PRIPADE REVIZIE CESTOVNYCH LISTKOV ! ODPORUCAM.
Da sa o tom aj dalej diskutovat.
http://www.lawyer.szm.sk/mel.htm
Da sa o tom aj dalej diskutovat.
http://www.lawyer.szm.sk/mel.htm
Ale faktom je aj to co som pisla ja o tych tratiach na Kolibe a Zeleznej...
Ved mna by si ani nevsimli, ked prehliadli Tambus
Velmi ma to mrzi, ze to TAM postavili... Vravim, nie je to mozno skareda budova, ale rozhodne nepatri tam kde je. Je to doslova gyc. A to teda netvrdim iba ja - coby lail, ale aj profesionali.
riko
Nemyslel si to zle, ale bohužial tadial cesta nevedie asi ani nepovedie. Totiž aj ked podľa mapy to vyzerá ideálne, že by sa dala spojiť ulica Královské údolie s Radvanskou, tak to nepôjde, lebo medzi koncom Královského údolia a Radvanskou je asi 30m výškový rozdiel... a prepojeniu Kráľovského údolia na Jančovú bráni záhrada ukrajinského a čínskeho veľvyslanectva a kopec iných záujmov o pozemky na ktorých budú stáť za pár rokov niekoľkomiliónové vilky.
Ak poznáte na Kramároch Vlársku na konci ktorej je už postavený vyasfaltovaný most (ktorý končí v burinovom svahu), ktorý mal spájať Kolibu-Bárdošovu ul. s Kramármi-Vlárska (a už asi 12 rokov stojí a nespája) tak je to na zaplakanie.