Reply on: radob #9203:
neskutočný diletantizmus, asi by sa niekto mohol na meste opýtať, čo to malo byť a pri tej príležitosti nech pozrú nielen Sibírsku, ale aj Halalovku, Pádivého, Clementisovu, Mateja Bela, Západnú....a som zvedavý ako to dopadne ?
Po tejto linke ale zatiaľ ani chýru ani slychu.
Tak ja len tolko...
syko
Pripomienkovanie a verejná prezentácia návrhu grafikonu MHD
http://www.trencin.sk/index.php?s-cv-contentID=12288&s-cv-embeddedID=109347