Reply on: S499.1023 #6012:
súhlasím do bodky. Naviac dodávam, že výstavba stanice niekde na kraji mesta by tiež zvýšili investíciu a bolo by potrebné pretrasovať väčšinu liniek MHD a pod. A to sa dá len za predpokladu seriózneho plánu a nie rozhodovania na kolene alebo systémom o nás bez nás.
) a L27 Juh
S499.1023
Ale rozhodne nepodporujem aktivistické úchylnosti typu "odsun stanice na kraj mesta" - to asi boli na školení v Brne ? .
Zaujímavé, že v takom Kolíne nad Rýnom sa svoju hlavnú stanicu priamo oproti Dómu odsunúť nesnažia, naopak sa ňou neustále vychvaľujú, ako majú stanicu v centre centrovatom.