Reply on: S499.1023 #6012:
súhlasím do bodky. Naviac dodávam, že výstavba stanice niekde na kraji mesta by tiež zvýšili investíciu a bolo by potrebné pretrasovať väčšinu liniek MHD a pod. A to sa dá len za predpokladu seriózneho plánu a nie rozhodovania na kolene alebo systémom o nás bez nás.
) a L27 Juh
milan005
http://i.imgur.com/a5sAk.jpg
http://i.imgur.com/qMQhO.jpg
http://i.imgur.com/K8BEq.jpg
http://i.imgur.com/oewnU.jpg
http://i.imgur.com/6zEwg.jpg
http://i.imgur.com/loAnx.jpg