Reply on: draxter #3613:
ja si myslim ze by tie dobijacie automaty mohli byt na tychto miestach:-OZC Juzanka (dolu ako je vchod do Billy)
-OZC Max (bud vovnutri centra alebo na zastavke)
-Žel. stanica
pripadne dalsie miesta s velkym poctom cestujucich:
-Hasičská
-Zimný štadión
-Gymnázium
-k tomu r. 1999 da sa povedat ze bolo novych 7 autobusov (2xIk280; 3xB932; 2xB832) aj ked neviem ci tie Karosy neboli az v r. 2000, bol da sa povedat intervalovy CP, hlavne na starom Juhu si ludia mohli pochvalovat aj dokonaly preklad (L8 odchody v sedle X:28 58 a v spicke X:08 28 48 cez vikend dokonaly preklad aj zo sidliska aj z mesta, kazdu hodinu X:28 okrem obeda, L1 vzdy X:15 45, L5,9 so slusnym intervalom 5-ka poobede dokonca kazdych 30 min., 9-na tiez chodila castejsie ako teraz, vecer nebolo problem dostat sa z mesta. Horsie to bolo na Juhu II. Sihotari mali L2 so sedlovym intervalom 30 min. aj cez vikend, L6 s pocetnymi spojmi aj vo vecernych hodinach, v spicke zrychlene spoje. Sihotarske linky mali medzi sebou preklad
Juraj