Reply on: Dispecer #11760:
"Normálne" LE autobusy totiž do vysokopodlažnej časti dvere proste nemajú, vyplýva to aj z ich označenia "Low Entry" , nevolajú sa 2/3 LE. Ako trojdverový Solaris LE, tak Crossway LE sú len zúfalým pokusom vyrobiť z celkom dobrého prímestského autobusu mestský, ktorý by bol ako pri nákupe, tak pri údržbe lacnejší ako 100% LF.
Jacob
Ale k autobusovej stanici sa vyjadrovať nedá, potrebuje rekonštrukciu to je jasné, a aj tak keď si to vezmeme autobusová stanica je menej významná v TN ako v iných mestách, v iných mestách to je ako vstup do toho mesta, ale u nás skôr je využívaná viacej Hasičská si myslím, lebo tam pekne si rovno v centre.
Alebo by to chcelo aspoň riešenie, že veľká tabuľa s odchodmi a na nej bude napísané s ktorého nástupišťa odchádza autobus, lebo takto naozaj ten kto nevie z ktorého nástupišťa na aký smer ide autobus, tak musí chodiť ako debilko ku každému označníku, teda v prípade ak sa nepozrie cez cp.sk kde je napísané číslo nástupišťa.
Stále ale mám v pamäti akú majú dobrú tú novú aut. stanicu v BB, pekne to vymysleli, nehovorím, že mali by sme mať v TN takú, reálne nikdy asi ani nebudeme mať, ale v TN by úplne stačilo keby sme mali ako v iných mestách lepšie vyznačenie nástupíšť a tú tabulu kde nájdem ten svoj autobus, a zároveň hlavne keby boli v celej šírke nástupišťia pod prístreškom, a viac miesta na sedenie, lebo naozaj teraz ak prší tak nemáš sa kde poriadne skryť pred dažďom.
Ako to myslím je príklad čo prikladám obrázok je autobusová stanica v Lúčenci, už dávnejšie mi tu niekto písal, že aj tam majú peknú.
Autobusová stanica Lučenec