Reply on: Valec #576:
Oslobodení sú len študenti do 25 rokov a posledný rok som už mal viac. Pravdu povediac, doteraz som žil v tom že sme to platili všetci, vôbec som si neuvedomil že to bolo iba kvôli veku. To mám za to že poriadne nečítam poštu...
810zssk
Ale nie som za to aby vyssie naklady platili priamo cestujuci. To v ziadnom pripade.