Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Dispecer #398:
Stále to mohlo byť aj ako v prípade KSK, kde sa najprv spravila súťaž a potom obaja výhercovia nakúpili vozidlá pomocou príspevku z eurofondov.
Reakcia na: TeBeCe #396:
Ako vysoká je šanca, že sa to nastaví podľa aktuálneho vozidlového parku (ktorého najväčšou časťou sú novododané Urbanwaye)? 🤔
Reakcia na: TeBeCe #396:
Jaaaj, no vlastne fakt. Lebo posledne som asi v 2020 videl C744 zaskakoval za Citybusu 18 (vtedy mi ešte neprišlo, že už skončil)
Reakcia na: draxter #395:
Ved odvtedy maju v SNV skoro stale prazdniny, tak to asi staci 😂 Uvidime s akymi poziadavkami pride mesto v novej sutazi, ak ju niekedy vyhlasi.
Po vyradení Citybusu 18m stačí mať len 2 klbaky? Lebo z 4 sa stav scvrkol na 2 bez náhrady...
Od štvrtka sa v meste konajú Spišské trhy a tu na stránke ani zmienka ohľadom obchádzkových trás MHD, resp. o vylúčených a náhradných zastávkach MHD. Trošku škoda.
Pridávam sem aspoň odkaz na stránku mesta: https://www.spisskanovaves.eu/oznamy/popis-obchadzok-autobusov-mhd-primestskych-liniek-pocas-68-spisskeho-trhu

Pridávam sem ešte jeden odkaz:
https://spisskanovaves.eu/storage/app/media/Akcie/2023/Popis%20obch%C3%A1dzok%20MHD%20po%C4%8Das%20Spi%C5%A1sk%C3%A9ho%20trhu.pdf
Nevie niekto aka je aktualna situacia so sutazou na dopravcu? Aktualna zmluva mala koncit na konci 2022, cca v novembri 2022 mesto planovalo vyhlasit sutaz, ale zatial o nej nie su ziadne informacie.
Minulý týždeň som písal príspevok o tom, že MHD v Spišskej Novej Vsi bude premávať podľa prázdninového režimu do odvolania. Počas týždňa som však zaznamenal výpravu vozidiel, zodpovedajúcu štandardnému režimu. Informoval som sa priamo u dopravcu, ako to vlastne je. Dostal som informáciu, že v MHD sa jazdí štandardný školský režim. Informácia na stránke mesta, na ktorú odkazoval môj príspevok, tak už nie je aktuálna. Ak môžete, prosím, zmeňte túto informáciu aj tu na IMHD. Ďakujem.
POZOR - MHD v Spišskej Novej Vsi a Smižanoch bude premávať v prázdninovom režime až do odvolania!
Zdroj: https://www.spisskanovaves.eu/hladam-info/doprava/mhd

Z dôvodu nepriaznivej situácie spôsobenej chrípkovým ochorením, ktorá spôsobuje vysoký výpadok vodičov potrebných k zabezpečeniu dopravnej obslužnosti, bude mestská hromadná doprava v Spišskej Novej Vsi a Smižanoch 

od 22. 12. 2022 do odvolania premávať v režime školské prázdniny.

Upozorňujeme cestujúcich, že údaje v externom vyhľadávači spojení www.cp.sk nebudú aktuálne - využiť treba zverejnené cestovné poriadky na web stránkach www.eurobus.sk, www.spisskanovaves.eu, resp. na zastávkových výveskách!
Reakcia na: Zukato #389:
Poobede deň predtým si to tam zavesili... 🤔
Reakcia na: stefco #387:
Eurobus mal na to tuším oficiálne letáčiky...možno stačí sledovať ich fb. https://www.facebook.com/AutobusovaDopravaEurobusAs/photos/a.369437019786935/5748489155215001/
Reakcia na: stefco #387:
Aj samotný majiteľ kdesi komentoval to, že to bolo celkom na rýchlo vymyslené. 🙂
Túto ŠM-ku sme mali v SNV v rámci dňa mobility a jazdila nám aj na linkách MHD? 😲 Ako to, že sa o tom neviem nikde dočítať? Teraz nemyslím len tu na IMHD, ale všeobecne ani na stránke mesta nič také neviem nájsť. Bol by som sa šiel na ňu pozrieť ... škoda no 🙁
https://evidencia-dopravcov.eu/foto/123319?searchParameters%5BcarId%5D=854&searchOrders%5B0%5D=date&searchOrders%5B1%5D=carListingOrder&searchOrders%5B2%5D=whenPublished&listUrl=https%3A%2F%2Fevidencia-dopravcov.eu%2Fvoz%2F854#photo
Reakcia na: Viko #385:
No, robiť IDS bude mať zmysel, keď zónová tarifa sa dostane do PAD, čo síce v KSK je vlastne pripravené, ale v PSK ešte zatiaľ bohužiaľ nie (ale pracuje sa na tom).
Reakcia na: stefco #383:
Je to super krok, len ma mrzí, že stále je to len "s ohľadom na možnosť budúceho zapojenia" a nie že vysúťažený dopravca automaticky bude v IDS.
Reakcia na: stefco #383:
Za mňa: 👍
Reakcia na: Bmpeer #381:
pracovnú dobu koho? Vodiči jazdia do 23:00, takže vozovňa je otvorená tiež 😏 A ak už nie inak, tak by som čakal aspoň do 16:00, alebo potom v sobotu...či?
Reakcia na: Dispecer #380:
Snáď nechceš, aby niečo také organizovali mimo pracovnú dobu.
Jéj, spišskonovoveská pobočka Eurobusu bude mať otvorené dvere:
https://www.zupnednikosickehokraja.sk/spisska-nova-ves/

Ale v piatok 09:00 - 11:00? 🤔 🤔 🤔

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.