Bezplatné vydávanie čipových kariet počas ETM 2020 (16. - 22.9.2020)

Dopravca pripravil aj sútaž o kredity na čipové karty.

Od 16. do 22. septembra 2020 sa bude konať tradičné podujatie Európsky týždeň mobility (ETM), do ktorého sa opäť zapojí aj dopravca Arriva Liorbus spolu so Žilinským samosprávnym krajom s cieľom podpory využívania verejnej dopravy.

Dopravca Arriva Liorbus bude v termíne od 16. do 22. septembra 2020 vydávať nové čipové dopravné karty cestujúcim bezplatne. Cestujúci si môžu novú čipovú kartu vybaviť v zákazníckych centrách Arriva Liorbus na autobusových staniciach v Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, Dolnom Kubíne, Námestove a Trstenej. S čipovou dopravnou kartou je cestovanie autobusmi lacnejšie než pri platbe cestovného v hotovosti. Zároveň odpadá potreba manipulácie s hotovosťou, čím sa znižuje riziko prenosu nákazlivých chorôb.

Dopravca zároveň pripravil súťaž pre cestujúcich, ktorí si počas ETM 2020 dobijú kredit na svoju existujúcu, alebo novovydanú čipovú kartu v minimálnej výške 10 €. Po splnení podmienky budú cestujúci zaradení do zlosovania o kredity na čipové karty v celkovej výške 2500 €. Výsledky súťaže dopravca zverejní na stránke arriva.sk.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.