Reply on: pitto32 #924:
Menej liniek a dlhšie intervaly? Ja už teda dlhšie s úžasom pozorujem Tvoje príspevky ale mám čím ďalej tým viac dosť.Prečo si taký posadnutý imbecilným a zbytočným premenovávaním zastávok?
potom sa zhodneme a spoločne urobíme jeden plán ?


Problém je ale v tom, že Prostějovskú už skutočne niet ako inak pomenovať. Žeby Šmeralova? Ale keď to je tiež len taká akože záchrana. Samotná Šmeralova je síce najbližšia "iná" ulica, ale od zastávky stále dosť ďaleko.
Áno, ale správne som chcel uviesť "OC Cassovia" (ex Inpro), nie "HM Tesco", ktoré už bolo premenované dávnejšie.
pitto32
JA sa od TEJTO chvíle o premenúvaný zastávok nebavím.
15:34:34-Koniec diskusie o premenúvaný zastávok.
((zas také inbec*** to nebolo...))
(chcem byť v medziach slušnosti.)