Prajem vsetkym krasny den! Uz skor som si vsimol, ze namiesto zastavky Rusinska sa hlavne v 32 hlasi nejaka stara zastavka Market Hruska ? ? Dnes som sa viezol 2x na 326 a dost ma to prekvapilo ze to tam este stale je!! Este si pamatam podobne velmi xybne hlasenie na linke 32, ked u mestskeho cintorina hlasili namiesto Vajanskeho zastavku Cyklisticky stadion ? ? Dost zvlastne nie? Co sa s tym bude robit? Ale je to inac riadna haluska s tym Marketom Hruska pri Lidli. To sa teda podarilo ? !!! A kedze pisem prvy krat do NOVEHO FORA, tak prajem vela uspechov a Vladovi aj vela kreativnyx napadov a vylepseni!!! Zatial to tu vyzera celkom slusne a som rad ze to uz funguje ☺ ? ? Diki Vlado a PRESOV do toho!

Ale predpokladám, že v Prešove už dlho nebude, takže sa tým trápiť nebudeme.
Pitto
?
Dostalo ma to,ze neschopny Presovcania co montuju tie displeje,ich namontovali ako Madari-madari by aspon ponamahali svoje mozocky.Este PAPYR vymeriaval s Vladom v Garazi parametre ? tej tablicky DPMP a.s.A just ho daju pod to.... ? a bocny:::::::: ? kurna ani sa nevyjadrujem.Pod to vysuvacie okno. No som s toho MIMO!!!!!!!!!!!!!!!!!! ? ? ? ?