Reply on: IC506 #5332:
Ani jeden z novych busov NEMA blokovany rozjazd s otvorenymi dverami, pokial si dobre vsimam. Ale napriklad v Prahe sa Citybus moze rozbehnut az po uplnom zatvoreni dveri...P.S. Diki za foto 78-ky ? Inak vzor potahov sedadiel je a la Brno...

LUK