Reply on: Sarko #3824:
Ale pozri ako sme ho vychovali... blbosti uz nepise (veci k veci sice tiez nie
) a jeho prispevky sa uz daju aj citat. Ked teraz porovnas jeho a vasich spamerov, tak by si nepovedal, ze je tu najmladsi...Re #3826 MUC Papyr: A moze byt nebezpecny pre spolocnost? Netreba ho podla tej jeho IPcky a Sarka
nechat vypatrat a dat zavriet niekam do blazinca?
Papyr
- nefunguje test realitou (objektivny nahlad na vec),
- ista predstava trva, aj ked vsetci ostatni sa ju snazia vyvratit,
- vznika manipulacia skutocnosti tak, aby skutocnost zodpovedala predstave, (hlasovanie v ankete a nasledne odvolavanie sa na jej vysledky),
- dochadza k chronickemu stazovaniu bez toho, aby to, na co sa stazuje, bolo vyjadrene,
domnievam sa, ze sa jedna o paranoidnu poruchu osobnosti (v lahsom pripade) alebo paranoidnu schizofreniu (v tazsom), takze doporucujem pristupovat ako k choremu cloveku. Nadavat mu nemusite, on za to nemoze; ale vyvracat blud nema zmysel a reagovat na prispevky vacsinou tiez nie.
Pritomnost bludov by hovorila v prospech tazsej varianty, ale celu osobnost nemam moznost spoznat, takze so zavermi by som sa neponahlal