Prajem vsetkym pekny den,
Ad: Hlavna fotogaleria. Na stretnuti ste nechceli verit, ze 14 Tr-ky jazdia v San Franciscu. A vidite nejaka dobra dusa tu dala naozaj krasne fotky ? .
Ad: Velky Saris a clanok v HN. Tie cisla su naozaj pravdive ? Ak ano, tak stpercentne v spicke budu SADisti obsluhovat Velky Saris dva razy do hodiny nizkopodlazakom a mozno budu podavat aj kavu a budu tam aj letusky ? !!! Typicke Velkosarisske myslenie ... bleee.
Ja by som naozaj aplikoval ten napad zo stretnutia, aby sa na displejoch striedal napis [45 Velky Saris] a napis [Este 3 dni ...]
Ad: Hlavna fotogaleria. Na stretnuti ste nechceli verit, ze 14 Tr-ky jazdia v San Franciscu. A vidite nejaka dobra dusa tu dala naozaj krasne fotky ? .
Ad: Velky Saris a clanok v HN. Tie cisla su naozaj pravdive ? Ak ano, tak stpercentne v spicke budu SADisti obsluhovat Velky Saris dva razy do hodiny nizkopodlazakom a mozno budu podavat aj kavu a budu tam aj letusky ? !!! Typicke Velkosarisske myslenie ... bleee.
Ja by som naozaj aplikoval ten napad zo stretnutia, aby sa na displejoch striedal napis [45 Velky Saris] a napis [Este 3 dni ...]
aj ja prajem hlave aby sa konalo dalsie stretko...
Pitto
svojimi pohladmi vam ponukam 2 obrazky, jeden je uplne vypojenie smer velky saris od konecnej dubravy a druhy je ten, ktory sa toci na zastavke pod sordokom, ma tam konecnu.
ktory je lepsi ?
http://mpteam.wz.cz/BEZ%20VELKEHO%20SARISA%20A%20KANASA%201.JPG
http://mpteam.wz.cz/SARIS%20PRI%20PIVORARE.JPG