Reply on: dacen #21642:
Nikto nepovedal, že to bude cez Okružnú, resp. že sa budú trolejbusy otáčať pri trojici, čo sa ani nedá. V minulosti bola v pláne stopa na ul. Levočskej - od križovatky s Vlada Clementisa a Obrancov mieru, ale neviem, či to aj zostalo v plánoch do budúcna.
Davidoshmhd
https://imhd.sk/po/doc/sk/12247/Mesto-chysta-optimalizaciu-MHD
https://imhd.sk/po/doc/sk/14952/Mestske-zastupitelstvo-schvalilo-Plan-dopravnej-obsluznosti