Reply on: Vladimír #20290:
Takže som bol rebel, keď som si sám otvoril dopytom a nastúpil ? Aký to má dnes vlastne ešte zmysel? Či kvôli prehľadnosti sa čaká, kým dojazdí posledné vozidlo bez dopytu?
ešte podotknem že to bolo od križovatky na levočskej v smere na volgogradsku ulicu a ďalej na clemetisovú ( linka č.18) a ešte predtým zabudol odbočit takže to strihol cez 2 pruhy pomedzi autá ?
Vladimír
Termín 1.1.1988 je zrejme len administratívnym termínom rozhodnutia o konzervácii zostávajúcich vozov 9 Tr, pričom samotné vozy už do premávky nezasahovali dlhší čas. Tak či onak, Prešov zostáva prvým československým mestom, ktoré prevádzku tohto typu ukončilo.