Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: DNR #18663:
Z cestovného poriadku. Jednoducho: Spoj Linky C 35, ktorý bude pokračovať na Zobor z Kmeťkovej ulice zabočí doprava, obslúži zastávku Predmostie, zabočí doľava, obslúži zastávku Mestský Park, obslúži zastávku Divadlo a zase sa dostane na tú istú zastávku Predmostie. A v smere zo Zobora obslúži zastávky Mestský park, Divadlo a Predmostie v takom istom poradí a smere a zabočí cez Wilsonovo nábrežie k Chrenoskému mostu. Čiže spomenutú zastávku Predmostie obslúži trikrát.
Dvakrát v smere na Zobor a raz v smere zo Zobora. A tak isto je to v zastávkových cestovných poriadkoch. A spoj, ktorý nebude pokračovať na Zobor, obslúži tú istú zastávku dva krát.
Na danej zastávke budú nalepené tri cestovné poriadky linky C35 a da cestoné poriadky linky 35.
Potrebujem si to potvrdiť preto som adresoal otázku Vladimírovi.
Reply on: pavuk #18662:
A to ti ako vyšlo? Prezraď. ?
Reply on: pavuk #18661:
A dokonca mi vychádza, že autobus C35 , ktorý bude obsluhovať zastávky na Zobore v smere tam a späť budú zastávku Predmostie na strane oproti bývalej čínskej reštike( Športke) až trikrát.
Reply on: Vladimír #18660:
Vladimír, ako pôjdu linky 35 a C35 od Chrenovského mosta? Dobre som rátal, keď mi vyšla trasa:
... zastáka A. Hlinku, Centro cez Chrenovský most po Kmeťkovej ulici zastávka Predmostie, zastávka Mestský park, zastávka Divadlo, zastávka Predmostie a po Wilsonovom nábreží naspäť k Chrenovskému mostu?
Reply on: SiTy #18659:
Už je to opravené. Ďakujem za upozornenie.
Reply on: pavuk #18658:
Tam kde bola čínska reštika v smere na Divadlo a má byť smer Zoborský most ...
Reply on: SiTy #18657:
Na ktorej strane, na tej, na ktorej bola reštaurácia Športka, alebo na opačnej? Nech sa na to pozerám ako chcem, tak mi to vychádza, že na tej opačnej strane má byť cestovný poriadok nalepený dvakrát.
na Predmosti , je na zlej strane nalepeny CP liniek 35 a C35.
Reply on: Juraj21 #18653:
Ulica na Horke ústi neďaleko konečnej zastávky Kmeťova ulica do Kmeťovej ulice a na jej konci sa nachádza Základná škola.
Reply on: Juraj21 #18653:
Ja by som poedal, že konečná Kmeťova ulica. Z Viničiek je to podľa mňa trochu ďalej a nayše do kopca.
Reply on: Juraj21 #18653:
zrejme konecna Vinicky, linky 32, 33.
Zdravim vas pani!
Viete nevidiacemu poradit, ktora zastavka MHD je najblizsia ku ZS Na Horke 30?
Dakujem.
Reply on: DNR #18648:
stalo sa to v meste, ktoré si môže dovoliť voziť vo vozidlách defaultne vypnuté niektoré zariadenia a je to jav dlhodobý a dotyčné osoby tohto javu sproste zneužili a mysleli si, že sa im to prepečie...
Reply on: fazy61 #18644:
Ale ako vyplýva z Tvojich príspevkov a za predopokladu, že asi hodne píšeš SMS a na tabletoch, tak si zvyknutý písať bez čiarok, že? ?
Reply on: DNR #18646:
Nie nemal záujem kúpiť si JCL. Zapípalo mu to trikrát a ostal vo vozidle. Tak ho vodič vykázal.

Apropo k zastávkam na znamenie: Na tohtoročnú Veĺkú noc som v Nitre šiel jednu jazdu autobusom a minimálne dvaja cestujúci mali problém dostať sa z vozidla. Čakali, že sa automaticky otvoria a oni nič. Tak poprosili šoféra aby im dodatočne otvoril predné dvere.
Reply on: fazy61 #18644:
Citujem Tvoju vetu: "Škoda ze som videl premavat tento autobus aj inym smerom ako sú janíkovce. je to dlha cesta a na skratenie volnej chvile je fajn si popozerat na mobile ci tablete daco po nete."
Nechcem tu robiť gramatického žandára ale podľa mňa táto veta mala znieť takto: "Škoda že som NEVIDEL premávať tento autobus aj iným smerom, ako sú NAPRÍKLAD Janíkovce...."
Takže z tej Tvojej vety mi vyplynulo, že ti je lúto že ten autobus nepemáva výlučne na smere Janíkovce.
Reply on: LUK #18647:
Ak je zariadenie nefunkčné, koho to je chyba? U nás sa mi už aj to stalo, že sa jazdilo pre jeho poruchu zadarmo ?
Reply on: DNR #18646:
"stačí priložiť k označovaču čokoľvek veľkosti čipovej karty"

občas to vyjde, ale nesmieš to skúšať u zariadenia, ktoré je vypnuté... ako to raz skúsili mne... ? v konečnom dôsledku sa nepreviezli ani meter a radšej "dobrovoľne" vystúpili a šli pešo... ?
Reply on: pavuk #18640:
Ak dotyčný cestujúci nemal záujem si kúpiť jednorázový cestovný lístok (JCL), tak je to myslím OK. Ale určite obdivujem schopnosť vodiča registrovať pípania zo svojho miesta. Vo väčšine prípadov však pre uspokojenie oka takéhoto vodiča stačí priložiť k označovaču čokoľvek veľkosti čipovej karty ?
A len tak pre zaujímavosť uvediem historku, ktorú mi rozprával kolega. Cestujúci síce mal označenú čipovú kartu a teda zaplatené cestovné, ale dovolil si na okamih z autobusu vystúpiť a potom znovu nastúpiť, čím sa v očiach vodiča ťažko previnil a tento ho donútil zakúpiť si JCL, keďže druhý krát sa na rovnakom spoji cestovné zúčtovať prirodzene nedá ?
Ďalší zaujímavý príbeh sa odohral na L18 do Mlynáriec, kde v meste do autobusu nastúpili 3 rómovia aj s asi 8 ročným chlapcom. Nikto v autobuse okrem nich a mňa nebol. Na zastávke stál cca 5 minút, času skontrolovať cestovné lístky habadej. Dospelí však pri HM Tesco vystúpili a chlapec pokračoval ďalej, čím sa vo vodičovi prebudilo hrdinstvo a šiel si od neho na Rybárskej pýtať lístok, ktorý samozrejme nemal, tak ho vykázal. ?
Soru BN 12 057DT (teda aspoň myslím že je to práve v ňom) strašne vŕzgajú dvere po zatvorení. Dá sa to nejak napraviť?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.