Vladimir:Ok, prijimam
el.panely ozivit napr.piktogrammi,doplnujucimi info.atd.ale to asi az ked bude cas dakedy. S racionalizaciou mam namysli napr. tak,ze vezmime,ze mame 3 druhy busov: klbaky,12m sorky a kratke.no a zadelovat ich podla kapacity.tzn.
el.panely ozivit napr.piktogrammi,doplnujucimi info.atd.ale to asi az ked bude cas dakedy. S racionalizaciou mam namysli napr. tak,ze vezmime,ze mame 3 druhy busov: klbaky,12m sorky a kratke.no a zadelovat ich podla kapacity.tzn.
M
Ad: Výstava - to skutočne v nedeľu nebolo možné nasadiť klbák s el. panelmi? Ako to sa skutočne podarilo, vytiahnuť vrak, a ľudia dezorientovaní kde vystúpiť, dokonca tam neboli viditeľné letáky!!!.
Ako som kritický, ale povedzte mi nejaké pozitívum, keď sme krajské, obvodné atď mesto, ale úroveň za prd.I keď áno, budeme sa s tým vyrovnávať xx rokov, hádam, kým pojde Vladimír do dochodku tak sa to o niečo zlepší.
To neviete využiť fin.prostriedky z EÚ?
Kedy už budú akust. hlásiče? Či niekedy aj budú.Bo schválne sa vedenie nevyjadruje, ale chápem vozový park má prednosť.
A CP sa ešte hromadne ako v roku 2005 bude meniť, alebo to navždy zostane ako to je, len budú stále kozmetické úpravy až sa postupne vytvorí nový CP?
Nebolo by zlé zlúčiť L32 s L19 počas víkendu.
Mimochodom el. panely by chcelo oživiť napr. inšpirácia:
http://www.youtube.com/watch?v=MsmwBCpWr00
(viem, že je to Buse).
A kedy bude to garantovanie nízkopodlažákov a tiež racionálne nasadzovanie busov?