Tak to by som pre mesto tiež mal tip a síce nech si zamestnajú brigádnikov, ktorí im budú listy otvárať a čítať a kompetentní budú problémy z listov už len riešiť ?
... a z pivnice budu schody na uroven vozovky ? .. diki za tip, ale ako mam infosky, ak to riesi mesto, tak tam maju uz peknu kopku listov.... pekny den:-)
Tento problém budú v budúcnosti riešiť podpivničené autobusy, z pivnice ktorých vystúpiš hneď pod úroveň vozovky ?
Ale teraz už vážne, zastávky, teda prístrešky, chodníky a p. má v plnej kompetencii mesto ak sa nemýlim.
Ahoj Vladimir, mam na teba otazku. Jedna sa o to, ze na koho sa treba obratit, ak sa jedna o vyznacenie, resp. vytvorenie zastavky mhd? jedna sa o zastavku Moskovska razc. smer Hrnciarovce, urcite ju poznas:-) Ide o to, ze ked vystupujes z busu, tak zostupujes zhruba este o 10-12 cm nizsie pod uroven vozovky. Okrem toho casom mozno bude tato zastavka dost frekventovana, ked dostavaju tie dve bytovky na pozemku byvalych stavebnin. Dakujuem a zelam pekny den:-)
Neviem, prečo by sa nemalo stíhať pri MsÚ prestupovať medzi 2/94 a 12. Spoje sa vzájomne čakajú. Na prieskume som tam bol nespočetne veľa krát a nikdy problém nebol. Ani žiadnu sťažnosť na problém s prestupom som už dávno nezaznamenal.
O tej L17 možno do budúcnosti uvažovať.
Re #9469 M: Hmm... dám vedieť kolegovi, akonáhle sa vráti z dovolenky
Re #9470 M: Áno, ale ja exportujem do PDF priamo z nášho softvéru na tvorbu CP a tam to nejde. Skúsim ešte jednu vec, ale nevidím to optimisticky.
Vladimír: Prosím ťa, neviem či ty alebo kto, zle aktualizoval CP na sadnr.sk, keď namiesto čisla v odkaze dal slovo, čim nie je možné otvoriť odkaz, viď:
U tej L12 by podľa mňa stačilo, keby si vodič odsledoval, či už všetci spoje, kvôli ktorým vlastne na tej zastávke čaká, odišli. Ale to by som už asi veľa chcel... ?
Vladimir nebolo by vhodne posunut spoj linky 17 vecer az po zastavku diely kmetova..ako linka 22 ma ,,a linka 12 od okresneho uradu ci sa neda posunut z 22.30 na 22.35 lebo ze sa nestiha prestupit na spoj do krskan z priem,parku,,ze vraj sa uz stalo ze museli ist pesi ,,diky ? ?
Denne dochádza k desiatkam situácií,kedy by nitrianska MHD mohla prísť o autobusy,vďaka tomu,čo všetko sú nám schopní vykonať niektorí samozvaní rýchlostní šampiňóni a rôzni iní pomätenci,ktorí sa nazdávajú,že pokoria rýchlosť svetla...
Podľa mojich informácií došlo k technickej poruche na autobuse, ktorý mal ísť podľa cestovného poriadku ako prvý. Kvôli nej meškal na výjazde z garáže a tým pádom aj z Krškán, čím sa spoj z Branču dostal časovo pred neho. Ten si automaticky odniesol celý nápor cestujúcich a s predávaním lístkov stratil čas, čím sa omeškal tiež.
Dnes ráno meškali busy č. 12 s Krškán. Bus ktorý mal ísť z Ivánky a pri ZŠ Krškany mal byť o 5.01 prišiel 5.11 a bus č.12 z Branču ktorý mal ísť od ZŠ o 5.04 išiel 5.08 a navyše pri ZŠ ani nepostál. Čo spôsobilo takéto veľké meškanie?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
credo