Reply on: SiTy #9243:
Ak niektorý vodič pri zatváraní dverí nepoužije výstražný signál a niekoho vo dverách "zasekne", tak má, ten vodič, PROBLÉM. Takže je to vlastne na jeho zodpovednosť. Ale ako si vysvetliť správanie cestujúcich, ktorí postávajú na zastávke a keď sa vodič rozhodne, po ukončení predaja lístkov, dvere zavrieť, aj s použitím výstrahy, začnú naskakovať do autobusu cez zatvárajúce sa dvere. Ako by sa najlepšie nastupovalo práve vtedy. Ja viem, že ich nie je veľa, ale porovnateľné percento s vodičmi ktorí nezvonia to iste je. (tým nechcem povedať, že nepoužívať zvukový signál je správne)Tak načo tá "výstraha" vlastne je
Bubak
Super, ďalšie staré C734 môžu ísť do zaslúženého odpočinku. Len neviem, čo nahradí kĺbové prímestské C744, keď doslúžia...