Dakujem vodicovy L34 ze odisiel zo zastavky o 2min skor a ja ho nestihol,odchod podla CP je 19.37 CKsatur . Vodic odisiel o 19.35. Dakujem panu vodicovy,ze som musel vyse 20min cakat na dalsi spoj do Krskan.
Tak sa tu s vami na dva mesiace lucim, idem si omrknut a nieco zarobit v Machestri, aj mozno nazbierat nejake nove tipy pre nasu MHD. Majte sa tu pekne ?
za den do boha , a ked uz nejaky ma ist tak nejde , nova doba, autobusy si chodia kedy sa im chce .... toto je konec. Si tam spravte poriadok lebo toto tyzden co tyzden. Mg a neverim ze sa tie kraksne stare stale kazia...ak je to v tom tak nerobte potom s prepravou ludi ked na to nemate....
Vladimir,nedalo by sa cez prac.dni posunut o 2min neskor L1 a L21 a L4 aby sa stihal prestup z L34 a taktiez cez vikend dat o 5min skorsi odchod L34 z Krskan aby sa stihal prestup na L10 L21 L25 a L27?
Zdeá sa, že žilinské skúsenosti sú také, ako všetko žilinské - špecifické. Slintelis je zastaralé, pre cestujúcich nepohodlné vozidlo s mizerným servisom ale ROZHODNE sa mu nedá vyčítať, že by bolo lenivé a neohrabané. Zdá sa, že tovje skúsenosti sú len tzv. šoto, čiže dogma "Slintelis sa mi nepáči a preto je to šmejd".
Mal som na mysli, ze miestami su niektore busy a zastavky su na tom tak, ze ani v BA nie je stopa po vandalizme taka vyrazna.. Ale v globale sme na tom zhruba rovnako.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
SiTy