Vladimír: Z nového newslettera o zmene spoločnsti na Veolia znamená: dlhoočakávané prelakovanie všetkých vozov, akustické hlásiče atď...či zase len ,,kozmetická úprava"?
A bude sa tým aj meniť CP? Na náznak novej éry SAD NR-Veolia...
A bude sa tým aj meniť CP? Na náznak novej éry SAD NR-Veolia...
miso123