Reply on: PeterDi #9075:
OK a čo ostatní obyvatelia? Hovorím o sebe? Každý chce odstrániť zeleň a žiť v ruchu a v smogu, ako ty, ak doteraz žil ako arboréte? S tým môžu súhlasiť iba neempatický ľudia a tým by som priala, aby sa to týkalo ich a im prechádzala cez záhradu hlavná cesta. To je už surovosť, ale taký ako ty to nikdy nepochopí. Raz budeš i ty hľadať kľud. Musíš duševne dospieť, aby si vedel objektívne hodnotiť. Z teba hovorí iba subjektivita

Linka25
Veď to kto hovoril? Však je viac ako známe, že pôjde neďaleko nás po Priemyselnej. To je iba sen, keby po kafilérskej ceste....o kafilérskej ceste ma nenapadlo ani diskutovať, neviem, kto to kedy tu vytiahol.