Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Valec #9062:

Nitra ako mesto zelene ide dolu vodou. A to nám kedysi najviac závideli. V iných mestách budujú zelené zóny. Nitra ich má a už mať nebude. Zlikviduje to pár ľudí, ktorí o tom rozhodli. V centre mesta nech je smog, tadiaľ iba všetci prejdeme, ale na okrajoch bývame a tam sa viac zdržiavame a vetráme. Čiže to mám chápať tak, že čistý vzduch v centre a smog v obytných lokalitách na okraji mesta. Krásne!!!
Reply on: Valec #9062:
No ten most z Hodžovoj bude úplne zbytočný a zbytočne sa bude zamorovať prostredie zo všetkých strán. Veď za riekou má ísť cesta, tak tam nevedia odkloniť cestu do mesta z R1? A nie cez hustú zástavbu rodinných domov a malého sídliska. To bol nápad za všetky prachy. Ten kto to navrhol, toho by som tam presťahovala!
Reply on: Valec #9063:
Akoby nie?budú vyčlenené patroly a budeme odkláňať bičíkmi kamióny,na tento obchvat.
Reply on: Valec #9062:
Vypadlo mi ešte. Cez kafilersky most by mal viesť (podľa Vladimíra) malý mestský okruh, čiže rýchle poprepojenie od Krškan na Chrenovú, resp. Janíkovce. Pre diaľkovú dopravu opäť nič moc zaujímavé.
Reply on: Linka25 #9061:
R1tka bude mať nový most tak ako píšeš. Ten "malý most" z Hodžovej na Akademickú bude slúžiť lokálnej obsluhe, keďže z R1tky sa nebude dať zliezť a vyjsť na ňu pri každe vŕbe. Osobne sa neobávam, že by po malom moste prechádzala nejaká tranzitná doprava, lebo celá cesta na navrhovaná ako dvojpruhová v hustej zástavbe, zatiaľ čo cez centrum vedie kapacitnejšia štvorpruhovka. Naviac tranzit cez mesto predsa povedie po R1.
Reply on: Valec #9036:

Bodaj by ma Vladimír pravdu, že R1 pôjde cez kafilérsky most, ale žiaľ sa mýli, pôjde ako píšeš po Priemyselnej ulici a postavia tam nový most. A most z Hodžovej na Akademickú cez rieku bude úplne zbytočný. Zrazu 2 mosty pri sebe? Doteraz nám stačil most pri SPU a pri kafilérii. To sú rozhodnutia od buka do buka a my na sídlisku Wilson budeme zokruhovaný ako na okruhu pri Hypertescu. Už len nás zmeniť na megalománske nákupnú centrum.
Reply on: Tootti #9057:
sorry tvoj prispevok som si nevsimol, dakujem aj tebe ?
Reply on: Vladimír #9058:
aha, velmi pekne dakujem ?
Reply on: romannitra #9055:
Ja len toľko, že bez vetra sa ani lístok nepohne.

Re #9056 Erik Pauer: Stále je evidovaná a je na značkách. Je však skoro isté, že sa po tej nehode už robiť nebude.
Reply on: Erik Pauer #9056:
stoji na konci areálu pri plničke CNG, vidno ju od cesty ako vchádzaš do Nitry od Bratislavy.už to má asi zrátané v SAD Nitra.
Reply on: Vladimír #9054:
dakujem, este sa spytam NR-284BE je uz vyradena?
Zdravím.V poslednom čase sa u nás dosť hovorí, že linka 11 bude chodiť až do Jarku.Čo je na tom pravdy? Ďakujem za odpoveď.
Reply on: Erik Pauer #9053:
287BE v Slovnafte už nie je dávno. Okrem neho je typu 280.10 ešte 288BE.
Takze NR-287BE nie je v slovnafte? ktore Ikarusy 280.10 este u vas v Nitre jazdia? dakujem
Reply on: Bubak #9051:
Videl si dobre,na MAD máme 88-44.TPA 55-68 stojí pri dielni a zrejme čaká na nejakú vážnejšiu opravu.
Dneska som videl na Štúrke jednu z Teplických C744, buď 509 (TPA 88-52) alebo 510 (TPA 88-44), jazdia na mestskej? ? Alebo som mal fatamorgánu a nezbadal som štvrté dvere? ? Sfarbenie zadného čela ale mali špecifické práve pre ne...preto sa teda pýtam. A TPA 55-68 (506) kam zmizla? Na Obdokovce ju nahradila NR-287BE. Čo je s ňou?
Reply on: Dušan #9047:
tak dnes je dovod na dvojitu oslavu nase meniny a klbaky na L2 ? vladimir pozyvame na pripitok:-) ?
klbaky na 2ku sa nasadili ked sa prakticky ukončil školský rok na univerzitách, takže ukáže sa v Septembry či sa budeme tlačiť ?
Reply on: Vladimír #9043:
dakujeme naozaj konecne sme sa dockali klbacikov na L2 jupiiiiiii ☺ ? uz sa nebudeme tlacit ?
Kĺbaky na L2? Tak to je dôvod na ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.