Reply on: Tootti #8925:
Tie tabuľky sú, ak som dobre videl, žlté papiere pripnuté na tabuľkách kramličkami do zošívačky ? http://megaupload.cz/nahled/WYltabulka1.jpg
http://megaupload.cz/nahled/tabulka2.jpg
http://megaupload.cz/nahled/tabulka3.jpg
Vladimír
Kvôli iným povinnostiam, ktoré nemôžem ovplyvniť, mám od minulého do budúceho piatku dovolenku. Nebudem v práci ani doma a nebudem mať pristup k netu. Nebudem odpovedať ani tu.
Na časť soboty - nedele som prišiel do Nitry, či sa mi nepodarí dokončiť turnusy pre L2 + ostatné dotknuté. Urobil som kus práce, a hoci chýba len málo, nie je možné to ešte spustiť. Po návrate budem pokračovať a tak predpokladám kĺby na 2-ke od 26.5. Nuž čo, aspoň ich dostane Dušan85 k meninám... Či som zase niekoho sklamal netuším, robil som čo som mohol.
Prvá várka nových tabúľ je objednaná (linky od 30 vyššie), do obehu by mala ísť v priebehu budúceho týždňa.