M: Uznávať stredoškolské preukazy sa nie je jednoduché, nakoľko je ich spústa a navyše každý iný. Vysokoškolské ISIC preukazy sú o niečom inom, tam je hneď jasné, že je to to a to, na čie meno je a dokedy platí. Aj preto od toho, kto platný VŠ ISIC má, našu preukážku už nevyžadujeme.
Papyr
Re #8448 SiTy: Zarazil ma trosku nazov tej ulice, ale po nahliadnuti do Wikipedie som sa dozvedel, ze mate partnerske mesto v USA - Naperville, Illinois. To ma prekvapilo, na Slovensku nie je velmi zvykom mat partnerske mesto v Amerike. A este k tomu je to mesto, ktore casopis Money v roku 2006 oznacil za druhe najlepsie miesto pre zivot v celych USA!