Ja som tak dedukoval, že Linka25 možno robí vo firme Clamason, alebo u niektorého predajcu automobilov na Bratislavskej, ale pripadá do úvahy i Azylový dom prípadne výčapníčka v zrušenom pohostinstve Pod komínom, ktoré svojho času vo veľkom navštevovali aj vodiči SAD vracajúci sa zo šichty domov ?
Neviem, čo tu chceš vysvetľovať. Vidíš v tom problém? Ach áno, mužom to tak nepáli ako ženám. OK, takže menej zbytočných slov a viac reálnych nápadov do budúcnosti Ti prajem.
Prečo v inom sfarbení nie je možnosť návrhu iných farebných variantov? Elegantná tabuľa by bola BORDOVÁ a BIELE, STRIEBORNÉ alebo ZLATISTÉ svietiace písmo
Zrejme by to bolo lepšie ako toto, ale aj anketa hovorí inak. Asi hlasujú ľudia, čo sa v Nitre na MHD nevozia, alebo ak áno, tak len zriedka a tobôž nie v noci ?
No a Tebe to asi stále nie je jasné. Sobotňajšie potreby ja riešim inak, v horách a nie v Hypertescu, ako sa domnievaš. Ale ak hovoríš za obyvateľov Wilsona, tak áno, môže byť pre nich aj v sobotu. Len to moc žiadaš, ak žiadny spoj od nás nejde ani cez týždeň. Nemá to kto urobiť...
Re #8427 Vladimír:
Na to čo sa bude diať v lokalite "HM Tesco" by sa bolo treba opýtať nicku "Linka25", keďže to tam veľmi dobre pozná a teda určite bude vedieť objektívne zhodnotiť sobotňajšie potreby ?. Predpokladám, že navrhne kĺbáky v intervale 5 min. Že v smere Wilson. nábr. - HM Tesco je snáď každému jasné ?
A ešte jedna otázka: Budú sa do tých "nových" kĺbových Karós (či ako sa to skloňuje ? ) montovať vonkajšie svetelné tabule, keďže predpokladám, že v NR ostanú až do "skonania". Tie klasické tabuľky zastrčené všelijako za oknami po tme v prípade, že autobus zrovna nezastane pod lampou, vôbec nevidno ?
To rozhodne nie. To skôr rovno premenovať na "Bratislavská" a bude pokoj so všetkými tými komercionalitami.
Re #84253 SiTy: S pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou nie. Je streda večer a ja o ničom neviem. Neviem, čo sa tam bude konať, neviem, ako dlho sa to bude konať, neviem, koľko ľudí tam má a odkiaľ prísť. Nikto nič neobjednal, nikto o nič nežiadal, nikto na nič nedal pokyn. Takže to zrejme nikoho nezaujíma.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Dušan
Na to čo sa bude diať v lokalite "HM Tesco" by sa bolo treba opýtať nicku "Linka25", keďže to tam veľmi dobre pozná a teda určite bude vedieť objektívne zhodnotiť sobotňajšie potreby ?. Predpokladám, že navrhne kĺbáky v intervale 5 min. Že v smere Wilson. nábr. - HM Tesco je snáď každému jasné ?
A ešte jedna otázka: Budú sa do tých "nových" kĺbových Karós (či ako sa to skloňuje ? ) montovať vonkajšie svetelné tabule, keďže predpokladám, že v NR ostanú až do "skonania". Tie klasické tabuľky zastrčené všelijako za oknami po tme v prípade, že autobus zrovna nezastane pod lampou, vôbec nevidno ?