Reply on: bubboo #8324:
...iba dufam, ze okrem tej "prebehnutej" cervenej na krizovatke (je to caste, ale nie az take strasne) sa neotacas cca 10 m od krizovatky (aj som take nieco videla pred casom, aj nedavno zazila), alebo nejdes rovno z praveho odbocovacieho pruhu...
Linka25
Veď preto Ti to hovorím:o) Preberieš štafetu za mňa, každého tým budeš znervózňovať a nakoniec budú padať návrhy na zamedzenie prístupu niku miso123. Tu to tak beží, ale pokúšaj sa a ja Ti len budem držať palce, ak už iné nie:o)