Reply on: Vladimír #8303:
tak potom uz neni problem dat na L2 aj klbak?resp.kedy bude uz dany klbak na L2 oficialne?stale ked chodim v spicke rano okolo obeda a pooobede od tej druhej do piatej -siestej navecer chodi stale preplnena.sami studenti a pracujuci s furt sa tam tlcime jak haringy.riesi sa to alebo sa to ponecha takto nadalej?
Linka25
ZA mala iba 12???? Aby NR mala o korunu menej, tak to neprežijeme! Jasné bude zo 16 na 20 SK. A potom čau čau MHD:o)