Reply on: M #8025:
Ako je L19 naplnená, neviem. Celý týždeň som mal toľko roboty, že to posledné, čo som stíhal, bolo zaoberať sa prieskumami.Podľa informácií, ktoré mi podal dispečer, každodenný výstavno-dopravný kolaps bol v piatok úplne pretromfnutý - väčšina spojov presiahla alebo sa priblížila k miere meškania 60 minút.
Re #8027 M: Sťažnosť písať môžeš, aj kompenzáciu žiadať, len skutočne neviem od koho. Nech poradia skúsenejší. Od Výstavníctva Nitra? Od architekta sídliska Chrenová? Od Vlády SR za nevybudovaný južný obchvat? Od vodičov motorových vozidiel, ktorým sa v čase najväčšieho dopravného zaťaženia podarilo na križovatke Výstavná - Dlhá zraziť a zneprejazdniť ju? Vyber si, pokojne píš...
Re #8031 M: Právo na sklamanie a zhnusenie nad organizáciou MAD samozrejme máš. Ak nejakým spôsobom prispeješ k jej zlepšeniu, budeš mať moje uznanie.
Re #8042 SiTy: O 18.00 je striedanie 12hodinových pracovných zmien v podnikoch - v tomto čase musí ísť z Krškán aj L12 aj L14.
Re #8043 M: Ako som povedal, uvítal by som nápady a nie babské reči...
andy_
Podobne ako tu uz niekto spominal pri zmene CP sa casto stava, ze ludia, co ich menia ich vymenia na zastavke len na jednom mieste, a tak je bezne, ze isty cas je na oznacniku novy a pod pristreskom stary. Nebolo by preto lepsie mat na kazdej zastavke CP vylepene len na jednom mieste a vzdy aktualne ako na dvoch miestach s tym, ze ich platnost je otazna?
Zelam pekny vikend! ?