Zriadenie priamej linky mestskej HROMADNEJ dopravy Wágusonovo nábrežie - Hypertresko pre jednu osobu, ktorá by linku sporadicky využívala za nevhodného počasia NIE JE dopravne ani ekonomicky odôvodnené. Žiadosť o zriadenie linky sa zamieta.
Lepší by bol chlap ale kto by to s ňou vydržal. Včera som išiel s takou a-25 v električke - mala na uchu prirastený mobil, na druhej strane evidentne nejakého chudáka, ktorého kedysi odlovila a celú asi dvadsaťminútovú cest (S PRESTUPOM!!!) opakovala v desaťsekundových intervaloch "Proč nejsi ještě doma?" (bolo asi 21:15 na začiatku cesty).
Ja som nikoho nezačala urážať. Ak máš čas, prezri si všetky príspevky spätne a zistíš, kto prvý tu zažal s urážaním a vulgarizmami, vrátane tvojej polovičky. Poskytuj mu niečoho viacej ako má, a možno ho to prejde. Potrebuje vybiť aj pozitívnu energiu. Ak tú nie sú kompetentní, tak ich argumenty naozaj nemôžem brať vážne, že prečo sa to alebo to nedá. Je to ich čisto laický názor. A prečo sem nechodia ľudia z Wilsona? Nie každý má prístup na internet a býva tam dosť starších ľudí, ktorí takúto komunikáciu nepoznajú. A práve o tých mi ide. Ja na rozdiel od teba, myslím aj na staršiu generáciu a viem, čo by za to dali, keby bolo priame spojenie Wilson-Hypertesco. Tot vsjo!
Zriadenie priamej linky mestskej HROMADNEJ dopravy Wágusonovo nábrežie - Hypertresko pre jednu osobu, ktorá by linku sporadicky využívala za nevhodného počasia NIE JE dopravne ani ekonomicky odôvodnené. Žiadosť o zriadenie linky sa zamieta.
Opačným smerom má ísť ten autobus v jednosmerke v protismere? Ja by som zrušil autobus po Pobreží Wágusu úplne, však máš iné zastávky v pešej dostupnosti. Zriadenie priamej linky mestskej HROMADNEJ dopravy Wágusonovo nábrežie - Hypertresko pre jednu osobu, ktorá by linku sporadicky využívala za nevhodného počasia NIE JE dopravne ani ekonomicky odôvodnené. Žiadosť o zriadenie linky sa zamieta.
Toto sú SÚKROMNÉ stránky a môžu sa z nhich vyhadzovať ľudia podľa ľubovôle majiteľa stránok. Máš šťastie na mierumilovného admina, ja by som ťa zabanoval okamžite s sťažovať by si sa mohla na lampárni železničnej stanice Nitra-Predmestie.
Zriadenie priamej linky mestskej HROMADNEJ dopravy Wágusonovo nábrežie - Hypertresko pre jednu osobu, ktorá by linku sporadicky využívala za nevhodného počasia NIE JE dopravne ani ekonomicky odôvodnené. Žiadosť o zriadenie linky sa zamieta.
Zriadenie priamej linky mestskej HROMADNEJ dopravy Wágusonovo nábrežie - Hypertresko pre jednu osobu, ktorá by linku sporadicky využívala za nevhodného počasia NIE JE dopravne ani ekonomicky odôvodnené. Žiadosť o zriadenie linky sa zamieta.
Dovolím si reagovať na tvoje vyhlásenie, že máš tisíc argumentov na zriadenie už (asi miliónkrát) spomínanej linky... Nie, ty nemáš žiadny argument. Inak by si ho tu už predložila a nemárnila čas zbytočnými urážkami a osočovaním
Ak je to o ľuďoch z Wilsonovho nábrežia a všetci s tebou súhlasia, ako je to možné, že sa tu nenájde jeden jediný človek, ktorý by ti dal za pravdu alebo sa ťa zastal? Ja ti neberiem právo na to, aby si vyjadrila svoj názor. Problém je v tom, že hoci ti tu 100 ľudí vysvetľuje, že sa tá linka nezavedie a prečo, nechceš to pochopiť. Tak ti to opakujem ešte raz: mesto Nitra si objednáva spoje u MHD, ak chceš zavedenie nového, napíš niekomu z kompetentných a neznepríjemňuj tu diskusiu ľuďom, ktorí sa sem prišli informovať.
Vieš, mám taký pocit, že tu vôbec nejde o novú linku ani o záujmy ľudí žijúcich na Wilsonovom nábreží. Tu ide o to, že máš zrejme nejaký osobný problém a snažíš sa ho kompenzovať takýmto spôsobom. Celá tvoja diskusia sa zvrhla na to, že tu každého len urážaš. Ak ti môžem poradiť, na vybitie negatívnej energie je veľmi dobrý šport ?
Už v starom Ríme platilo príslovie: Rozum nikdy nezvíťazí nad hlúposťou. A toto celé je jeden krásny príklad ?
Aj mňa nezaujímajú iné linky v meste, pre mňa za mňa, nech ich všetky zrušia. Ale ak niekto naozaj pre zlepšenie kvality života nezanedbateľnej časti obyvateľov mesta navrhuje lepšie spojenie s 2. koncom mesta, tak sa mu to nebudem snažiť vyvracať, ale skôr ho podporím. Nie som taká, že poviem: Načo žiadaš, keď ja tú linku nyvyužívam, nepotrebujem. Ale tu sú takí, ktorí myslia len na seba a ak ani nepáchnu do jednej časti mesta, tak sa snažia odstaviť ostatných obyvateľov od lepšieho prepojenia s mestom. A to je už len ich drzosť, úbohosť a neempatia!
Čo bolo vyvrátené? Veď tu nie sú kompetentní na to, aby mohli vyvrátiť zriadenie novej linky Wilson-Hypertesco. Iba vlastný názor môžu napísať. A ak aj majú tisíc argumentov na vyvrátenie, ja mám tisíc argumentov na zriadenie. Sme na jednej lodi...
Aj za starého CP chodili niektoré autobusy z konečnej na Kmeťovej zadom cez Mlynárce do vozovne. Takže je úplne jedno či tie autobusy pôjdu prázdne, alebo s 5 cestujúcicmi, oni tade pôjdu ajtak...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Linka25
Čo bolo vyvrátené? Veď tu nie sú kompetentní na to, aby mohli vyvrátiť zriadenie novej linky Wilson-Hypertesco. Iba vlastný názor môžu napísať. A ak aj majú tisíc argumentov na vyvrátenie, ja mám tisíc argumentov na zriadenie. Sme na jednej lodi...