Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: S499.1023 #7945:
zabudol si este ,ani pokec to neni...
Reply on: Linka25 #7944:
Toto fórum NIE JE o priamom spojení Wágusonovo nábrežie - Hypertresko. Toto priame spojenie NIE JE ekonomicky ani dopravne opodstatnené ani nie je voličmi požadované.
Nekádruj tu Linny ani nikoho iného, rieš si svoje vlastné problémy, máš ich ovidentne dosť. Skús Prozac.
Reply on: Linny #7939:

Zhadzuješ sa ty, že tu sleduješ svojho muža a zhadzuje sa aj on, svojimi vulgárnymi komentármi. Neviem, prečo si sa do toho zapojila, ak si nemala čo povedať k priamemu spojeniu Wilson-Hypertesco.
Reply on: SiTy #7941:
Ale bude na L28, no zmena je život. Nech CITARO pozná aj Zobor ?
Reply on: S499.1023 #7938:
? ?
Akoto ze na linke1 dnes Citaro? Uz nebude na linke 28?
Reply on: S499.1023 #7937:
ROFL
Reply on: Linka25 #7924:

Pozri, ja sa tu s tebou nemienim hádať, ani nijak osočovať.. Toto fórum na to nie je určené na tento účel, ale na diskusiu ohľadne MHD. Mala by si pochopiť, že o spojoch nerozhoduje len MHD ale aj mesto Nitra, takže je zbytočné, keď tu vypisuješ, nič tým nedosiahneš. Vladimír ti už povedal, že tá linka nebude a nemôže s tým nič urobiť. Na tvojom mieste by som si prestala tvrdohlavo stáť za svojim, pretože tým dosahuješ len to, že sa tu poriadne zhadzuješ...
Reply on: Linka25 #7928:
Terazky ste akú rečú hovorili, Kefalín?
Reply on: keyboard #7911:
...volá sa Marcela Sláviková, uspokojila by ju výstavba nosného dopravného systému v plytkom tunelY v trase Wágusonovo nábrežie - Hypertresko, prevádzkovaného ľahkými mestskými vlakmi, čo vzerajú ako priame autobusy a budú v päťminútovej pešej dostupnosti. Tento nosný dorpavný systém uspokojí prepravné nároky približne 57,5% obyvateľov nitry, čo exaktne dokazuje dopravná skrutka, ktorá sa vyhne úzkemu centrálnemu komponentu na Zobore...
Reply on: PeterDi #7935:

Dobre, nevytrháš z kontextu, ale prečo ukazuješ toto ? ? Idú Ti vytrhať zuby, môj? Neboj sa. Ty to vydržíš! Ak už si vydržal so mnou...tak pekný sen
Reply on: Linka25 #7932:
Hľaď si na písmenká, nejaká si nesvoja ako som to spomenul ? Si posledná osoba ktorá mi má čo vyčítať ohľadne vytrhávania z kontextu.
Re #7933 Linka25: To vieš komu hovor ?
Reply on: PeterDi #7931:
A preklepy si nevšímaj, ja popri tom aj silno pracujem a neflákam sa tu ako napr. ty.
Reply on: PeterDi #7931:
To nápoky u očnom, aby si mal na čo reagovať, zlatko
Reply on: PeterDi #7929:

Nyveberej slová z kontextu....potom asi ty chceš o tom písať.
Reply on: Linka25 #7928:
Miláčik, radšej sa nauč po slovensky, lebo ti prd rozumieť.
DOBRÚ NOC a snívajte.
Reply on: Linka25 #7927:
Opakujem, máš nejaký problém? Vlhneš nám tu, snívaš o lízaní, kedysi dávnejšie si tvrdila, že by sa niekomu z teba postavil. Mám blbý pocit, že si svoj nedostatok sexuálnej aktivity nahrádzaš tuná j... do ostatných.
Reply on: PeterDi #7926:
Vravím, daj si to zistiť u očnom, drahý.
Reply on: Linny #7923:

Nevšimla si si na ňom žiadnu úchylku? Ja ho nemusím ani poznať a viem, že ju má. Spýtaj sa ho, čo mu doma chýba, ak sa dostáva svojim fantazírovaním tu do extázy. A pomôž mu. Držím Ti place. Pá

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.