Reply on: Linka25 #7944:
Toto fórum NIE JE o priamom spojení Wágusonovo nábrežie - Hypertresko. Toto priame spojenie NIE JE ekonomicky ani dopravne opodstatnené ani nie je voličmi požadované.Nekádruj tu Linny ani nikoho iného, rieš si svoje vlastné problémy, máš ich ovidentne dosť. Skús Prozac.
Tootti