Reply on: Vladimír #7882:
Ako zacali ludia vnimat novy CP? Lebo na zastavkach dost ludi frfle...Inak bude chvilu trvat ked si ludia zvyknu na 34ku aj vo vecernych hodinach,lebo zatial sa vozim v prazdnom buse ?
a boom! nejaky dedko vynadal soferovi a vyhrazal sa,ze zajtra niekam zavola,myslim ze spominal ministra. Inak kde zmizlo X? myslim x19 atd?momentalne som inak pri lipe za 9min,t.j. rychlovka.
Bude jazdiť ako chcem ja a kedy chcem ja
A neviem ako ty ale ja ked idem z roboty tak nieje 40 stupnove teplo, bude to asi tym ze nekoncim na obed
Kami
Ale aspon vcera si mohla obetovat 16 Sk/50 Sk a povozit sa modrou lagunou. Mozno by si prisla MHD na chut a zamestnala sa u nich ako vodicka.