Reply on: Vladimír #7882:
Ako zacali ludia vnimat novy CP? Lebo na zastavkach dost ludi frfle...Inak bude chvilu trvat ked si ludia zvyknu na 34ku aj vo vecernych hodinach,lebo zatial sa vozim v prazdnom buse ?
a boom! nejaky dedko vynadal soferovi a vyhrazal sa,ze zajtra niekam zavola,myslim ze spominal ministra. Inak kde zmizlo X? myslim x19 atd?momentalne som inak pri lipe za 9min,t.j. rychlovka.
Zivo som si Ta predstavil. 
Bude jazdiť ako chcem ja a kedy chcem ja
A neviem ako ty ale ja ked idem z roboty tak nieje 40 stupnove teplo, bude to asi tym ze nekoncim na obed
Linka25
Neviem, či ty máš obed po 15.00 h., a ako vidíš ešte som tu. S trochou logiky by si nepovedal že nie je len 40 ale až 60 stupňov, nakoľko v presklenených mestách a rozhorúčených asfaltkách je asi toľko. Si sa trochu pošmykol...