Reply on: Mike #6899:
Neviem, aká je situácia v okrese Humenné, to som uviedla len príklad, mohla som aj uviesť Čadca, atď. Žiaľ bohu, preprava v meste trvá dlhšie a je drahšia ako preprava z dedín do miest. Čiže prestupovať vždy po 2 zástavkach je nemysliteľné stále. Z Jelenca do Nitry prídem niekedy za 15 minút, som si to raz odstopla, ako z Wilsonovho nábr. smer Hypertesco. S prestupom, lebo priamy spoj nie je, t trvá aj 45 minút. Nie je potom lepšie bývať na dedinách ako v mestách. Služby v meste MHD sú na nižšej úrovni ako služby SAD.
Linka25
A starším ľuďdom prestupovanie vadí a práve prechod cez celú križovatku k ďaľšej zástavke smerom na Klokočinu je z časového a finančného hľadiska blbé. Inak ešte som nepočula, že niekomu vyhovuje stále prestupovanie a aj stále vyhadzovanie peňazí zaň. Všetci väčšinou sú za priame linky a nie za prestupy ako napr. kdesi do dediny v okrese Humenné.