Prosim, ako vlastne jazdi linka 25? Podla cestovneho poriadku do Hypertesca nejazdi pravidelne, takmer vobec. Ale tento tyzden som c. 25 videla rano o 7,30 na okruhu od Hypertesca smer Zobor. Tento cas vsak nema v cestovom poriadku uvedeny. Trasa 25 nie je moc vyhodna, si myslim tiez. Zdlhava. OK, keby aj, ale ak byvam pod Kalvariou a pracujem pri Hypertescu, taky spoj rano napr. do prace po 7.00 h. a spat z prace po 15,30 h., zial nie je. 25 aspon mohla jazdit pravidelne aj k Hypertescu a nie iba v 2-3 casoch, ktore vlastne mnoho ludi nemoze ani vyuzit. Vdaka, za opoved.
Tootti
SOR BN12 a SOR CN12 ???